Start Aktualności
Aktualności
Festyn Rodzinny program

Zapraszamy na

Festyn Rodzinny

parafii pw. św. Mikołaja Bp.

w niedzielę 7 maja 2017 r.

 

W programie:

12:30 Msza św. rozpoczynająca festyn

13:30 Otwarcie parafialnej loterii fantowej

16:00 Koncert

19:00 Zakończenie loterii

 

Zapraszamy na:

·       Zawody strzeleckie wiatrówką

·       Pchnięcie kulą kobiet

·       Malowanie twarzy

·       Konkurs rysunkowy dla dzieci

·       Bieg w workach

·       Rzut lotką do celu

·       oraz inne zabawy

 

Podczas trwania festynu zapraszamy do bufetu

oferującego pierogi, kiełbaski i kaszankę.

Będzie też działał barek kawowy z domowymi ciastami, kawą, herbatą i zimnymi napojami.

 

W imieniu organizatorów

 

Ks. Ryszard Kamiński

proboszcz

z

 

 
Plan adoracji

Adoracja Najświętszego Sakramentu

w Wielki Piątek i Wielką Sobotę

 

Godziny:

Ulice:

   700 – 1000

Oliwkowa, Obotrycka, Golisza

 1000 – 1200

Ludowa, Lubeckiego, Stalmacha, Willowa

 1200 – 1400

Rugiańska

 1400 – 1600

Komuny Paryskiej

 1600 – 1800

Tomaszowska, Stawowa, Wilcza

 
Misje Fatimskie 2017

Program misji fatimskich

w parafii pw. św. Mikołaja Bp. w Szczecinie

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

26 – 31 III 2017 r.

 

prowadzi ks. Robert Gołębiowski

 

Dzień 1 - niedziela 26 marca

 

Godz.    800 Msza św. z nauką ogólną

Godz.    930 Msza św. z nauką ogólną

Godz.  1100 Msza św. z nauką ogólną

Godz.  1230 Msza św. z nauką ogólną z udziałem dzieci

Godz.  1700 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

Godz.  1800 Msza św. z nauką ogólną z udziałem młodzieży

 

Dzień 2 - poniedziałek 27 marca

 

Godz.    900 Msza św. z nauką ogólną

Godz.  1030 Nauka dla dzieci klas 0-3

Godz.  1200 Nauka dla dzieci klas 4-6

Godz.  1800 Msza św. z nauką ogólną z udziałem rodziców dzieci I Komunijnych

 

Dzień 3 - wtorek 28 marca dzień spowiedzi rekolekcyjnej

 

Godz.    830 Spowiedź św.

Godz.    900 Msza św. z nauką ogólną

Godz.  1030 Nauka dla dzieci klas 0-3

Godz.  1200 Nauka dla dzieci klas 4-6

Godz.  1700 Spowiedź św.

Godz.  1800 Msza św. z nauką ogólną

 

Dzień 4 – środa 29 marca

 

Godz.    900 Msza św. z nauką ogólną

Godz.  1030 Nauka dla dzieci klas 0-3

Godz.  1200 Nauka dla dzieci klas 4-6

Godz.  1800 Msza św. z nauką ogólną i procesją maryjną wokół kościoła

 

Dzień 5 – czwartek 30 marca

 

Godz.    900 Msza św. z nauką ogólną i namaszczeniem chorych

Godz.  1030 Nauka dla gimnazjum klas 1-2

Godz.  1200 Nauka dla gimnazjum klas 3

Godz.  1800 Msza św. z nauką ogólną

 

Dzień 6 – piątek 31 marca

 

Godz.    900 Msza św. z nauką ogólną i zakończenie rekolekcji

Godz.  1030 Nauka dla gimnazjum klas 1-2

Godz.  1200 Nauka dla gimnazjum klas 3

Godz.  1700 Droga krzyżowa dla dzieci

Godz.  1800 Msza św. z nauką ogólną i zakończenie rekolekcji

Godz.  1900 Droga krzyżowa dla dorosłych i młodzieży

 

 
Terminy modlitwy wypominkowej 2016

Modlitwa Wypominkowa

 

codziennie o godz. 1730

Ulica

DATA

DATA

BEZ NAZW ULIC ORAZ Z POZA PARAFII MODLITWA ZA WSZYSTKICH ZMARŁYCH PARAFIAN W OSTATNIM ROKU

1 XI 2016

Wtorek

14 XI 2016

Poniedziałek

RUGIAŃSKA 10, 12-13, LUDOWA

2 XI 2016

Środa

15 XI 2016

Wtorek

RUGIAŃSKA 14-16

3 XI 2016

Czwartek

16 XI 2016

Środa

RUGIAŃSKA 29-53

4 XI 2016

Piątek

17 XI 2016

Czwartek

RUGIAŃSKA 71-76

5 XI 2016

Sobota

18 XI 2016

Piątek

LUBECKIEGO

6 XI 2016

Niedziela

19 XI 2016

Sobota

WILLOWA

7 XI 2016

poniedziałek

20 XI 2016

Niedziela

WILCZA, TOMASZOWSKA, STAWOWA

8 XI 2016

Wtorek

21 XI 2016

poniedziałek

STALMACHA

9 XI 2016

Środa

22 XI 2016

Wtorek

KOMUNY PARYSKIEJ 12-16

10 XI 2016

Czwartek

23 XI 2016

Środa

KOMUNY PARYSKIEJ 1-11

11 XI 2016

Piątek

24 XI 2016

Czwartek

KOMUNY PARYSKIEJ 32-59

12 XI 2016

Sobota

25 XI 2016

Piątek

GOLISZA, OLIWKOWA, OBOTRYCKA

13 XI 2016

Niedziela

26 XI 2016

Sobota

 

Nauka Kościoła na temat odpustów ofiarowanych za zmarłych:

 

Wiernemu, który pobożnie nawiedza cmentarz i modli się choćby tylko myślnie za zmarłych, udziela się odpustu, który może być ofiarowany tylko za dusze w czyśćcu cierpiące. W dniach od 1 do 8 listopada odpust ten będzie w poszczególnych dniach zupełny, w inne zaś dni roku będzie częściowy.

 

Wierni mogą uzyskać odpust zupełny, który może być ofiarowany tylko za dusze w czyśćcu, jeżeli w Dniu Zadusznym nawiedzą pobożnie kościół albo kaplicę publiczną lub półpubliczną. W czasie nawiedzenia należy odmówić Ojcze nasz i Wierzę w Boga, oraz wypełnić inne warunki jak spowiedź św. (stan łaski), Komunia św. i modlitwa w intencjach Ojca Świętego.

 
Pielgrzymka do Wilna

Pielgrzymka Mazury - Litwa

 

1 dzień 05.09.2016 Poniedziałek

Godz. 03:00 Wyjazd z miejsca zbiórki tj. plebania ul. Golisza 7

Godz. 09:00 Przyjazd do Torunia, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Stare miasto, Ratusz, Dwór Artusa, Pomnik Mikołaja Kopernika, Fontanna Flisaka, Dom pod Gwiazdą, Katedra św. Jana, Dom Kopernika

Godz. 13:00 Przejazd do Gietrzwałdu.

Godz. 17:00 Zwiedzanie Sanktuarium Maryjnego w Gietrzwałdzie

Godz. 18:00 Msza Święta

Godz. 19:00 Zakwaterowanie w domu pielgrzyma, obiadokolacja, nocleg

 

2 dzień 06.09.2016 Wtorek

Godz. 07:00 Śniadanie, wykwaterowanie

Godz. 08:00 Przejazd do Świętej Lipki - Zwiedzanie Bazyliki pod wezwaniem Nawiedzenia NM Panny wraz z obejściem krużgankowym

Godz. 11:30 Koncert Organów Świętolipskich

Godz. 12:00 Msza Święta

Godz. 13:00 Przejazd do Wigier

Godz. 16:00 Zwiedzanie Klasztoru Kamedułów w Wigrach

Godz. 19:30 Zakwaterowanie w hotelu w Augustowie, obiadokolacja, nocleg

 

3 dzień 07.09.2016 Środa

Godz. 08:00 Śniadanie, wykwaterowanie

Godz. 09:00 Wyjazd do Wilna

Godz. 13:00 Przyjazd do Wilna – spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie stolicy Litwy: Stare Miasto, Kościół Św. Pawła, Kościół Św. Anny, Dom Adama Mickiewicza, cmentarz na Rossie, Parlament, Ostra Brama ( Msza Święta), Góra Trzech Krzyży, Uniwersytet Wileński, Wzgórze Gedymina, Katedra z kaplicą św. Kazimierza

Godz. 20:00 Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg

 

4 dzień 08.09. 2016 Czwartek

Godz. 08:00 Śniadanie

Godz. 09:00 Spotkanie z przewodnikiem, przejazd do Kowna

Godz. 10:30 Zwiedzanie dawnej stolicy Litwy: Aleja Wolności, Stare Miasto, Sobór Św. Michała Archanioła, gotycka Archikatedra Św. Piotra i Pawła ( Msza Święta), Ratusz, Klasztor Jezuitów, Zamek Kowieński, Dom Perkuna,  Klasztor Benedyktynek, Kościół Św. Trójcy z Cudownym Obrazem Matki Boskiej, Pałac Syrucia,

Godz. 18:00 Powrót do Wilna, czas wolny

Godz. 20:00 Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg

 

5 dzień 09.09.2016 Piątek

Godz. 08:00 Śniadanie, wykwaterowanie

Godz. 09:00 Wyjazd do Trok – zwiedzanie zamku na wyspie z przewodnikiem

Godz. 12:00 Wyjazd do Polski

Godz. 16:00 Rejs statkiem po Kanale Augustowskim

Godz. 18:00 Zakwaterowanie w hotelu w Augustowie. Obiadokolacja, nocleg

 

6 dzień 10.09.2016 Sobota

Godz. 08:00 Śniadanie, wykwaterowanie

Godz. 09:00 Wyjazd w drogę powrotną, po drodze przerwa na obiad w restauracji

Godz. 20.00 Powrót

 

Cena 1050,00zł/os. Cena zawiera: Przejazd autokarem turystycznym, 5 noclegi wraz ze śniadaniami i obiadokolacjami, opiekę przewodników, bilety wstępów: Dom Kopernika, Dom Adama Mickiewicza, Zamek w Trokach, rejs statkiem ,obiad w drodze powrotnej, ubezpieczenie

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 22