Dziś jest niedziela, 29 marzec 2020. Imieniny: Wiktoryna, Helmuta

Ogłoszenia duszpasterskie 01.04.2018

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego
CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ
PRAWDZIWIE ZMARTYCHWSTAŁ ALLELUJA !

1. Tą radosną Nowiną dzielimy się z Wami Drodzy Parafianie i Goście. Zapraszamy na Msze św. o godz. 6:00, 9:30, 11:00, 12:30, i 18:00. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny Msze św. jak w każdą niedzielę.

2. Jutro ofiary na tacę przeznaczone są na KUL i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

3. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. W środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i w piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o nowe liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne, w piątek Msza św. pierwszopiątkowa dla dzieci o godz. 17:00, okazja do spowiedzi od. godz. 16:30. W sobotę od godz. 8:30 księża odwiedzą chorych w domach z Komunią św. Przed Mszą św. o godz. 18:00 nabożeństwo wynagradzające, a po Mszy św. sprawowanej w intencji Żywego Różańca zmiana tajemnic różańcowych.

5. W przyszłą niedzielę w święto Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00. zapraszam na Godzinę Miłosierdzia. To tego święta przygotowujemy się przez nowennę do Miłosierdzia Bożego odmawianą codziennie przed Mszą św. o godz. 18:00, na którą serdecznie zapraszam. W sąsiedniej parafii pw. Miłosierdzia Bożego Msza św. odpustowa o godz. 18:00, na którą Ksiądz Proboszcz serdecznie zaprasza.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Różańca, L’Osservatore Romano.

8. Dziękujemy Wszystkim, którzy przygotowywali kościół na święta: Księdzu Grzegorzowi i służbie liturgicznej za przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego, Paniom i Panom za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, wszystkim za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

9. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła prowadzona będzie zbirka do puszek Caritas na budowę Centrum Rehabilitacji i Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych w Szczecinie

10. Za wszystkie ofiary złożone na budowę kościoła i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, obfitości łask Bożych, zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu rodzinnym i osobistym parafianom i Gościom życzą duszpasterze
Ks. proboszcz Ryszard i ks. wikariusz Grzegorz