Dziś jest niedziela, 29 marzec 2020. Imieniny: Wiktoryna, Helmuta

Ogłoszenia duszpasterskie 01.09.2019

XXII Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Jak co tydzień przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec. nie

2. Rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy dzieci na Mszę św. niedzielną o godz. 12:30, a młodzież o godz. 18:00. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 12:30 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 16:30, o godz. 17:00 Msza św. pierwszopiątkowa dla dzieci. W sobotę odwiedziny chorych w domach przez ks. Grzegorza od godz. 8:30. Przed Mszą św. o godz. 18:00 nabożeństwo wynagradzające, a po Mszy św. sprawowanej w intencji Żywego Różańca zmiana tajemnic różańcowych.

4. Organizujemy pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 26-28 września. Trasa wiedzie przez Strzelno, Kruszwicę, Licheń, Kazimierz Biskupi, Bieniszew do Częstochowy. Koszt wyjazdu z noclegami i wyżywieniem 350 zł. Zapisy w zakrystii.

5. Komunikat Kurii Metropolitalnej.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i Miłujcie się.

8. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz