Dziś jest sobota, 24 luty 2024. Imieniny: Macieja, Bogusza

Ogłoszenia duszpasterskie 01.10.2023

XXVI Niedziela zwykła

1. Rozpoczęliśmy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30. Dzieci zapraszamy szczególnie we wtorek i czwartek. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12:30 poświęcenie różańców dzieciom pierwszokomunijnym.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 16:30. W sobotę odwiedziny w domach z Komunią św. od godziny 8:30. O godz. 17:15 nabożeństwo wynagradzające, a po Mszy św. o godz. 18:00 sprawowanej w intencji Żywego Różańca zmiana tajemnic różańcowych.

4. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Gościa Extra i Małego Gościa Niedzielnego oraz Trwajcie w Miłości. Dostępne są miody z Mieszkowic oraz kalendarze misyjne na rok 2024.

6. Za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz