Dziś jest czwartek, 4 czerwiec 2020. Imieniny: Franciszka, Karola

Ogłoszenia duszpasterskie 02.02.2020

Święto Ofiarowania Pańskiego

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. W czwartek modlimy się o nowe liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 17:30.

3. We wtorek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00, a po niej na spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

4. Caritas zaprasza osoby w wieku 60+ nieaktywne zawodowo, zainteresowane różnymi formami aktywności do uczestnictwa w nowopowstałym Klubie Seniora. Spotkania będą odbywały się w świetlicy przy Parafii pw. św. Krzysztofa ul. Żelazna 14 pn-pt w godz. 9:00-13:00. W programie m.in. spotkania tematyczne i prelekcje, warsztaty artystyczne i edukacyjne, udział w imprezach kulturalnych. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

5. Komunikaty Kurii Metropolitalnej.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Anioła Stróża, Różańca, Miłujcie się. Są też do nabycia miody z Czaplina Małego k/Cerkwicy.

8. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz