Dziś jest poniedziałek, 25 styczeń 2021. Imieniny: Tatiany, Miłosza

Ogłoszenia duszpasterskie 03.01.2021

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. W środę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Podczas Mszy św. sprawowanych w tym dniu jak w każdą niedzielę, tradycyjnie poświęcimy wodę, kadzidło i kredę. Taca z tego dnia przeznaczona będzie na pomoc misjonarzom polskim.

3. Informujemy, że wszystkie spotkania z rodzicami i dziećmi pierwszokomunijnymi odbędą się po 17 stycznia.

4. We wtorek o godz. 12:00 Msza św. pogrzebowa śp. Teresy Obiedzińskiej z ul. Rugiańskiej. Rodzinie zmarłej składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego. Dostępne są również kalendarze misyjne.

7. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz