Dziś jest piątek, 15 styczeń 2021. Imieniny: Domosława, Makarego

Ogłoszenia duszpasterskie 03.05.2020

IV Niedziela Wielkanocna

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. W poniedziałek o godz. 9:00 Msza św. pogrzebowa śp. Waldemara Pająk z ul. Komuny Paryskiej. Rodzinie zmarłego składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

3. W środę przypada święto św. apostołów Filipa i Jakuba, a w piątek uroczystość św. Stanisława, głównego patrona Polski. Msze św. w tych dniach o godz. 7:00 i 18:00.

4. Zachęcamy do odmawiania różańca codziennie o godz. 20:30 w intencji ustania epidemii koronowirusa. Transmisja prowadzona jest w telewizji Trwam o godz. 20:20.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i Miłujcie się.

7. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz