Dziś jest niedziela, 29 marzec 2020. Imieniny: Wiktoryna, Helmuta

Ogłoszenia duszpasterskie 04.03.2018

III Niedziela Wielkiego Postu

1. Trwa okres Wielkiego Postu. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w piątek na Drogę Krzyżową dla dzieci o godz. 17:00, dla dorosłych po Mszy św. wieczornej, a dla młodzieży o godz. 19:00. W niedziele zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00. Zapraszam na nabożeństwa cotygodniowe: w poniedziałek na litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Codziennie o godz. 17:30 zapraszam na wspólnie różaniec.

2. Dzisiaj rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. Prowadzi je ks. dr Jarosław Grybko, proboszcz Niekłończycy. Nauki głoszone są w niedzielę podczas każdej Mszy św. W dni powszednie w poniedziałek, wtorek i środę w czasie Mszy św. o godz. 9:00 i 18:00. Okazja do spowiedzi św. codziennie pół godziny przed i w czasie każdej Mszy św. W poniedziałek zapraszam na Mszę św. o godz. 18:00 i spotkanie rodziców dzieci I komunijnych.

3. W sobotę o godz. 10:00 zapraszamy na spotkanie kandydatów na ministrantów.

4. W poniedziałek o godz. 13:00 Msza św. pogrzebowa za śp. Jerzego Szyszko. Rodzinie zmarłego składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Różańca, Miłujcie się. W sprzedaży są kartki świąteczne, baranki i świece Caritas.

7. Za tydzień odbędzie się kiermasz ozdób świątecznych wykonanych prze młodzież z WTZ z Goszkowa k/Mieszkowic.

8. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz