Dziś jest wtorek, 23 lipiec 2024. Imieniny: Bogny, Sławosza

Ogłoszenia duszpasterskie 04.10.2020

XXVII Niedziela zwykła

1. Rozpoczęliśmy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy codziennie o godz. 17:30. Dzieci zapraszamy szczególnie w poniedziałek i czwartek. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. W poniedziałek o godz. 18;30 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci z klas 4, które przyjmą I Komunię w maju.

3. We wtorek o godz. 10:00 Msza św. pogrzebowa śp. Marka Zdanowskiego z ul. Stalmacha. Rodzinie zmarłego składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

4. Każdego, kto chciałby śpiewać w scholi dziecięcej zapraszamy na plebanię na próby w niedziele o godz. 11:00.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego. Dostępny jest również miód rzepakowy z Mieszkowic.

7. W przyszłą niedzielę przypada XX Dzień Papieski. Jak co roku. przy wyjściu z kościoła prowadzona będzie zbiórka do puszek.

8. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz