Dziś jest piątek, 27 listopad 2020. Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza

Ogłoszenia duszpasterskie 06.05.2018

VI Niedziela Wielkanocna

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30. W czasie nabożeństw odmawiamy: w poniedziałek na litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci z klas III.

3. W poniedziałek o godz. 11:00 Msza św. pogrzebowa za śp. Andrzeja Truszkowskiego z ulicy Tomaszowskiej. Rodzinie zmarłego składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

4. We wtorek 8 maja przypada uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msze św. w tym dniu będą sprawowane o godz. 7:00 i 18:00. Natomiast w przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

5. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 12:30 rozpocznie się ósmy Festyn Rodzinny w naszej parafii. Program festynu wywieszony jest w gablotach. Wszyscy chętni, którzy chcą ofiarować ciasto na festyn proszeni są o przyniesienie go w sobotę wieczorem lub w niedzielę rano. Prosimy również o przynoszenie fantów na loterię – fanty zbieramy do soboty.

6. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie organizacyjne dla chętnych wolontariuszy i prowadzących festyn parafialny.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

8. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i Różańca.

9. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz