Dziś jest wtorek, 22 czerwiec 2021. Imieniny: Pauliny, Flawiusza

Ogłoszenia duszpasterskie 06.06.2021

X Niedziela zwykła

1. Kontynuujemy nabożeństwa czerwcowe odprawiane codziennie po Mszy świętej o godz. 18:00, a w niedziele o godz. 17:30. W ciągu tygodnia odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. Do czwartku, podczas oktawy Bożego Ciała, po Mszy św. wieczornej, a dzisiaj o godz. 17:30 procesja wokół kościoła. W czwartek na zakończenie oktawy poświęcimy wianki.

3. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. w tym dniu o godz. 7:00, 17:00 i 18:00.

4. W sobotę podczas Mszy św. o godz. 12:00 ks. bp Henryk Wejman udzieli sakramentu bierzmowania w naszej parafii. Zapraszam kandydatów do bierzmowania z klas VIII i starszych we wtorek 8 czerwca i piątek 11 czerwca na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie po niej. We wtorek po mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie rodziców kandydatów z klas VIII.

5. Zapraszamy na koncert dyplomowy naszej organistki Julity Cieślak. Koncert odbędzie się w bazylice archikatedralnej w Szczecinie w sobotę 12 czerwca o godz. 10:00.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.

8. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz