Dziś jest czwartek, 18 kwiecień 2024. Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Ogłoszenia duszpasterskie 06.12.2020

II Niedziela Adwentu

1. Trwa Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Zapraszamy na Msze św. roratnie codziennie o godz. 18:00 oraz na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. Dzisiaj o godz. 11:45 zapraszamy na koncert „Śpiewajmy i grajmy Mu” w wykonaniu Chóru Kameralnego ZUT pod dyrekcją p. Iwony Wiśniewskiej-Salamon i Orkiestry OCEAN DŹWIĘKU pod dyrekcją p. Dianny Domagały.

3. We wtorek przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w tym dniu o godz. 9:00 i 18:00.

4. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego oraz świece Caritas, kartki świąteczne i kalendarze. Nadal zakupić można miody wielokwiatowe z Czaplina Małego k. Cerkwicy. W zakrystii dostępne są już opłatki.

6. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła odbywa się kiermasz ozdób świątecznych.

7. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz