Dziś jest czwartek, 4 marzec 2021. Imieniny: Kazimierza, Łucji

Ogłoszenia duszpasterskie 07.02.2021

V Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. Zapraszamy na Msze św. kolędowe o godz. 16:30, które sprawowane będą w intencji parafian. We wtorek 9 lutego zapraszamy szczególnie parafian z ul. Wilczej, Tomaszowskiej i Stawowej, w środę 10 lutego z ul. Komuny Paryskiej 1-16, w czwartek 11 lutego z ul. Komuny Paryskiej 32-59, a w piątek 12 lutego z ul. Golisza, Oliwkowej, Obotryckiej oraz z poza parafii. Harmonogram dostępny jest w gablocie przed wejściem do kościoła i na stronie internetowej.

3. W czwartek 11 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Chorego. Msze św. o godz. 9:00, 16:30 i 18:00. Zapraszamy na modlitwę w intencji wszystkich chorych.

4. W tym tygodniu przypada Tłusty Czwartek. Następującą po nim Środą Popielcową rozpoczniemy okres Wielkiego Postu.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer: Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Dostępne są również kalendarze misyjne, płyty zespołu TGD, książki o św. Józefie oraz Pismo Święte Nowego Testamentu tzw. Biblia Nawarska.

7. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz