Dziś jest niedziela, 11 kwiecień 2021. Imieniny: Filipa, Leona

Ogłoszenia duszpasterskie 07.03.2021

III Niedziela Wielkiego Postu
1. Trwa Wielki Post. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w piątek na Drogę Krzyżową dla dzieci o godz. 17:00, dla dorosłych i młodzieży po Mszy św. wieczornej. W niedziele zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. Jutro obchodzimy Dzień Kobiet. Zapraszamy na modlitwę w intencji kobiet.

3. W środę 10 marca rozpoczynamy nowennę przed uroczystością św. Józefa.

4. W środę o godz. 12:00 Msza św. pogrzebowa śp. Franciszka Gigiela z ul. Stalmacha. Rodzinie zmarłego składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Miłujcie się. Dostępne są również kalendarze misyjne, płyty zespołu TGD, książki o św. Józefie, książka Pawła Milcarka „Polska Chrześcijańska Kamienie Milowe” oraz świece na stół wielkanocny.

7. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz