Dziś jest poniedziałek, 10 sierpień 2020. Imieniny: Borysa, Filomeny

Ogłoszenia duszpasterskie 07.10.2018

XXVII Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Trwa październik, zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30. Dzieci szczególnie zapraszamy we wtorki i czwartki.

2. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie seniorów.

3. W sobotę o godz. 10:00 spotkanie ministrantów.

4. W niedziele po Mszy św. o 18:00 spotkanie dla młodzieży.

5. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12:30 poświęcimy dzieciom różańce.

6. Zapraszamy wszystkich na pierwszą w dziejach Szczecina i Archidiecezji papieską koronację Obrazu Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski, która odbędzie się w sobotę, 13 października o godz. 11.30, podczas Mszy Świętej pontyfikalnej pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Wojciecha Polaka, Prymasa Polski w Bazylice św. Jana Chrzciciela, przy ul. Bogurodzicy w Szczecinie. O godz. 11.00, przed liturgią eucharystyczną, nastąpi premiera utworu SUB TUUM PRAESIDIUM. Ponadto wiernych z rejonu szczecińskiego zapraszamy na uroczystość rozpoczęcia Misji Koronacyjnych, w sobotę, 6 października o godz. 17.30, będzie to zarazem rozpoczęcie wielkiej modlitwy różańcowej za Ojczyznę.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

8. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa, Anioła Stróża, Różańca i Miłujcie się. W sprzedaży są również miody akacjowe i wielokwiatowe z Mieszkowic.

9. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz