Dziś jest czwartek, 9 lipiec 2020. Imieniny: Lukrecji, Weroniki

Ogłoszenia duszpasterskie 08.03.2020

II Niedziela Wielkiego Postu

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w piątek na Drogę Krzyżową dla dzieci o godz. 17:00, dla dorosłych po Mszy św. wieczornej i młodzieży o godz. 19:15, na którą szczególnie zapraszamy klasy 8. W niedziele zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00

2. Dzisiaj gościmy przedstawicieli Kościoła Domowego, którzy za chwilę opowiedzą o swojej działalności ewangelizacyjnej i zachęcą nas do udziału w tej wspólnocie.

3. Ksiądz Rektor naszego seminarium skierował na praktykę duszpasterską do naszej parafii diakona Jakuba Rogowskiego, którego będziemy gościć do końca maja.

4. Za tydzień w ramach pomocy misjonarzom Ad Gentes będziemy gościli ks. Mirosława Wąsiewicza z Ukrainy, którego pracę misyjną wesprzemy modlitwą i ofiarami.

5. Za tydzień o godz. 19:00 gościć będziemy chór „Słowiki 60” z repertuarem cerkiewnym.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia oraz wszystkim kobietom życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Anioła Stróża, Różańca, Miłujcie się.

8. W przyszłą niedzielę będzie miało miejsce liczenie wiernych.

9. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz