Dziś jest poniedziałek, 23 maj 2022. Imieniny: Iwony, Emilii

Ogłoszenia duszpasterskie 08.05.2022

IV Niedziela Wielkanocna

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30. Nabożeństwa cotygodniowe: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. W poniedziałek przypada uroczystość św. Stanisława, Patrona Polski. Msze św. w tym dniu o godz. 7:00, 17:00 i 18:00. W sobotę święto św. Macieja Apostoła – Msze św. o godz. 7:00, 17:00 i 18:00.

3. Zapraszamy na spotkania przygotowujące do I Komunii św. W poniedziałek o godz. 18:30 spotkanie rodziców, we wtorek i czwartek o godz. 16:30 próba dla dzieci.

4. W środę o godz. 9:00 Msza św. pogrzebowa z ciałem śp. Marianny Dryni z ul. Rugiańskiej. Rodzinie zmarłej składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Miłujcie się.

7. Nadal można przygotować Paczkę dla Ukrainy. Lista produktów jest dostępna na stronie internetowej. Można wziąć również karton do spakowania darów.

8. Za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz