Dziś jest czwartek, 9 lipiec 2020. Imieniny: Lukrecji, Weroniki

Ogłoszenia duszpasterskie 08.07.2018

XIV Niedziela zwykła ogłoszenia

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek przed Mszą św. wieczorną odmawiamy wspólnie różaniec.

2. Dzisiaj o godz. 11:00 ks. Daniel Grocholewski odprawi u nas swoją Mszę św. prymicyjną.

3. W środę przypada święto św. Benedykta opata, patrona Europy. Msze św. w tym dniu o godz. 7:00 i 18:00.

4. Komunikat Kurii Metropolitalnej.

5. Księża Pallotyni zapraszają na uroczystość wprowadzenia i instalacji Relikwii Pierwszego Stopnia Świętego Szarbela, która odbędzie się 20 lipca br. w kościele pw. św. Jana Ewangelisty przy ul. Świętego Ducha 9 w Szczecinie. O godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe w intencjach przekazanych przez wiernych oraz uroczysta Msza Święta, podczas której będą wniesione relikwie św. Szarbela, przekazane przez Rodzinę Świętego Szarbela z Libanu. Po Mszy Świętej będzie miała miejsce adoracja Najśw. Sakramentu z modlitwą uwielbienia oraz modlitwą o uzdrowienie duchowe i fizyczne, a także oddanie czci Relikwiom i namaszczenie olejem św. Szarbela.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Miłujcie się. W sprzedaży są również książki pt. „Jak to naprawdę z Mikołajem było” oraz miody wielokwiatowe z pasieki z Czaplina Małego k/Cerkwicy oraz z Mieszkowic.

8. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz