Dziś jest czwartek, 9 lipiec 2020. Imieniny: Lukrecji, Weroniki

Ogłoszenia duszpasterskie 08.09.2019

XXIII Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Jak co tydzień przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. Dzisiaj w czasie Mszy św. o godz. 12:30 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

3. W środę o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie uczniów klas 7 i 8 oraz dorosłych pragnących przystąpić do sakramentu bierzmowania w naszej parafii.

4. We wtorek o godz. 10:00 Msza św. pogrzebowa za śp. Waldemara Śleziona z ul. Stalmacha, a o godz. 12:00 za śp. Stanisława Michalak. Rodzinom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

5. W sobotę przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze św. w tym dniu o godz. 9:00 i 18:00.

6. Organizujemy pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 26-28 września. Trasa wiedzie przez Strzelno, Kruszwicę, Licheń, Kazimierz Biskupi, Bieniszew do Częstochowy. Koszt wyjazdu z noclegami i wyżywieniem 350 zł. Zapisy w zakrystii.

7. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i opiekunami do udziału w I Archidiecezjalnej Pielgrzymce Dzieci do Sanktuarium Dzieci Fatimskich, na osiedlu Kasztanowym w Szczecinie w sobotę, 14 września br. O godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza Święta, po niej odbędzie się spotkanie wszystkich dzieci na placu przed Sanktuarium, a o godz. 13.00 będzie miała miejsce modlitwa Maryjna.”.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

9. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Anioła Stróża, Różańca i Miłujcie się. Dostępny jest również miód.

10. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz