Dziś jest wtorek, 23 lipiec 2024. Imieniny: Bogny, Sławosza

Ogłoszenia duszpasterskie 08.10.2023

XXVII Niedziela zwykła

1. Trwa październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30. Dzieci zapraszamy szczególnie we wtorek i czwartek. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. We wtorek o godz. 8:30 Msza św. pogrzebowa św. Jana Kudyby z ul. Golisza. Rodzinie zmarłego składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

3. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

4. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Gościa Extra i Małego Gościa Niedzielnego oraz Trwajcie w Miłości. Dostępne są miody z Mieszkowic oraz kalendarze misyjne na rok 2024.

5. W przyszłą niedzielę przypada XXIII Dzień Papieski obchodzony pod hasłem „Jan Paweł II - Cywilizacja życia”. Przy wyjściu z kościoła prowadzona będzie zbiórka do puszek na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

6. Za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz