Dziś jest wtorek, 19 styczeń 2021. Imieniny: Henryka, Mariusza

Ogłoszenia duszpasterskie 08.12.2019

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

1. Trwa Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Zapraszamy na Msze św. roratnie codziennie o godz. 18:00 oraz na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12:30 poświęcimy dzieciom medaliki.

3. Przez cały dzień gościmy zespół Voce Cordis z par. pw. św. Jana Chrzciciela z Mińska na Białorusi. Natomiast w sąsiedniej parafii. pw. Miłosierdzia Bożego o godz. 20:00 odbędzie się koncert szczecińskich Słowików.

4. Podobnie jak w latach poprzednich 4 stycznia o godz. 18:00 na hali Netto Arena odbędzie się koncert ewangelizacyjny i charytatywny „Betlejem w Szczecinie” pt. „Głośna Noc”. Ceny biletów wynoszą 50 zł, 60 zł i 80 zł. Zamówienia na poszczególne bilety oraz płyty można składać w sklepiku parafialnym.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Miłujcie się. Są też do nabycia miody z Czaplina Małego k/Cerkwicy.

7. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła odbywa się kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez młodzież z WTZ z Goszkowa/Mieszkowic. Za tydzień natomiast odbędzie się kiermasz, podczas którego będzie można nabyć mięso i wędliny z tradycyjnej wędzarni „Górna” p.Romana Balewicza, a także sery i pierniki.

8. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz