Dziś jest wtorek, 23 lipiec 2024. Imieniny: Bogny, Sławosza

Ogłoszenia duszpasterskie 09.01.2022

Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek przed Mszą św. odmawiamy wspólnie różaniec.

2. Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia – podczas Mszy św. o godz. 12:30 dzieci odnowią przyrzeczenia chrzcielne.

3. Podobnie jak w zeszłym roku zapraszamy na Msze św. kolędowe o godz. 16:30, które sprawowane będą w intencji parafian. Program dostępny jest w gablocie przed wejściem do kościoła i na stronie internetowej.

4. W poniedziałek o godz. 10:30 Msza św. pogrzebowa śp. Aleksandry Manios z ul. Wilczej, a w czwartek o godz. 16:30 Msza św. pogrzebowa śp. Lecha Sawickiego z ul. Lubeckiego. Rodzinom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

5. W sobotę o godz. 18:30 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Chóru Amatorskiego przy Operze na Zamku.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Miłujcie się, Małego Gościa Niedzielnego.

8. Za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz