Dziś jest wtorek, 21 maj 2024. Imieniny: Kryspina, Wiktora

Ogłoszenia duszpasterskie 09.08.2020

XIX Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. W poniedziałek święto św. Wawrzyńca. Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. W sobotę przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę. Tradycyjnie poświęcimy wiązanki ziół, kwiatów, trawy i młodych pędów zbóż, pierwociny zieleni tego roku. Ofiary składane przy przyjęciu wiązanek przeznaczone są tradycyjnie na dekorację kwiatową w naszym kościele. Prosimy o przynoszenie w czwartek wieczorem i w piątek rano kwiatów i ziół do przygotowania wiązanek. Wiązanki będą wykonywane w piątek od godz. 8:00.

3. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

4. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz Miłujcie się. Dostępny jest miód z Mieszkowic.

5. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz