Dziś jest wtorek, 21 maj 2024. Imieniny: Kryspina, Wiktora

Ogłoszenia duszpasterskie 10.03.2024

IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w piątek na Drogę Krzyżową dla dzieci o godz. 17:00, dla dorosłych i młodzieży (szczególnie z klas VIII) po Mszy św. wieczornej. W niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00. Jak co tydzień przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 18:30.

3. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy od przyszłej niedzieli. W tym roku nauki rekolekcyjne wygłosi ks. Maciej Babicki.
4. Jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i Trwajcie w Miłości. W sprzedaży są świece i baranki Caritas oraz kartki świąteczne. Są jeszcze miody akacjowe i lipowe z Mieszkowic, a także książki Magdaleny Wolińskiej-Riedi pt. „Z Watykanu w świat” oraz „Zdarzyło się w Watykanie”
z autografami autorki.

6. Za ofiary złożone na utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy


Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz