Dziś jest piątek, 15 styczeń 2021. Imieniny: Domosława, Makarego

Ogłoszenia duszpasterskie 10.05.2020

V Niedziela Wielkanocna

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. We wtorek na Mszę św. o godz. 18:00 zapraszamy rodziców młodzieży z klas 8 przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

3. W czwartek przypada święto św. Macieja apostoła, a w sobotę święto św. Andrzeja Boboli. Msze św. w tych dniach o godz. 7:00 i 18:00. W sobotę imieniny obchodzić będzie ks. Abp. Andrzej Dzięga – pamiętajmy w modlitwach o dostojnym Solenizancie.

4. W sobotę o godz. 11:30 i 13:00 odbędą się pierwsze Msze św. pierwszokomunijne.

5. Zachęcamy do odmawiania różańca codziennie o godz. 20:30 w intencji ustania epidemii koronowirusa. Transmisja prowadzona jest w telewizji Trwam o godz. 20:20.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Anioła Stróża.

8. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz