Dziś jest czwartek, 30 czerwiec 2022. Imieniny: Emilii, Lucyny

Ogłoszenia duszpasterskie 10.10.2021

XXVIII Niedziela zwykła

1. Rozpoczęliśmy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy codziennie o godz. 17:30. Dzieci zapraszamy szczególnie w poniedziałek i środę. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. W środę o godz. 18:30 zapraszamy na spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania z SP 35.

3. W tym tygodniu przypada Dzień Dziecka Utraconego. Szczegółowy program dostępny jest w gablocie.

4. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, książkę „Wszystko o Prymasie Tysiąclecia”. Dostępny jest miód z Mieszkowic.

6. Dzisiaj obchodzimy XXI Dzień Papieski. Przy wyjściu z kościoła prowadzona będzie zbiórka do puszek na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

7. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii, również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz