Dziś jest niedziela, 29 marzec 2020. Imieniny: Wiktoryna, Helmuta

Ogłoszenia duszpasterskie 11.03.2018

IV Niedziela Wielkiego Postu


1. Trwa okres Wielkiego Postu. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w piątek na Drogę Krzyżową dla dzieci o godz. 17:00, dla dorosłych po Mszy św. wieczornej, a dla młodzieży o godz. 19:15. W niedziele zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00. Zapraszam na nabożeństwa cotygodniowe: w poniedziałek na litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Codziennie o godz. 17:30 zapraszam na wspólnie różaniec.

2. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszam na spotkanie rodziców dzieci z klas IV.

3. W sobotę o godz. 10:00 zapraszamy na spotkanie kandydatów na ministrantów.

4. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Różańca, Miłujcie się. W sprzedaży są kartki świąteczne, baranki, świece Caritas.

6. Dzisiaj odbywa się kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez młodzież z WTZ z Goszkowa k/Mieszkowic. Natomiast w przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. na plebanii odbywać się będzie kiermasz świąteczny. Podobnie jak w adwencie będzie można nabyć wędliny tradycyjnej wędzarni firmy „Górna” p. Romana Balewicza, domowy chleb, pierniki, włoskie przysmaki, a w szczególności sery, jak również ozdoby świąteczne.

7. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz