Dziś jest niedziela, 29 marzec 2020. Imieniny: Wiktoryna, Helmuta

Ogłoszenia duszpasterskie 11.08.2019

XIX Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Jak co tydzień przed Mszą św. wieczorną odmawiamy również: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. W czwartek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę. Prosimy o przynoszenie we wtorek wieczorem i w środę rano kwiatów i ziół do przygotowania wiązanek. Wiązanki będą wykonywane w środę od godz. 8:00.

3. Jutro o godz. 10:00 Msza św. pogrzebowa śp. Stanisława Biernackiego z ul. Komuny Paryskiej, po której. zostanie podstawiony autokar na cmentarz i z powrotem. O godz. 11:00 Msza św. pogrzebowa z ciałem śp. Haliny Mikołajewskiej z ul. Komuny Paryskiej. Rodzinom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

4. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i Miłujcie się. Dostępny jest tegoroczny miód wielokwiatowy z Mieszkowic.

6. Dzisiejsza taca przeznaczone jest na WT US i KUL.

7. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz