Dziś jest wtorek, 23 lipiec 2024. Imieniny: Bogny, Sławosza

Ogłoszenia duszpasterskie 11.10.2020

XXVIII Niedziela zwykła

1. Rozpoczęliśmy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy codziennie o godz. 17:30. Dzieci zapraszamy szczególnie w poniedziałek i czwartek. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 i spotkanie formacyjne młodzież z klas 8.

3. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Są już dostępne kartki na wypominki. Proszę pamiętać o dopisaniu nazwy ulicy i numeru klatki, abyśmy mogli zawiadamiać o terminie tej modlitwy. Ofiary składane przy okazji wypominek przeznaczone są na wyposażenie plebanii.

4. Zapraszamy na spotkanie młodzież od 7 klasy szkoły podstawowej do matury. W planie m.in. rozmowa o pozytywnym myśleniu, dla chętnych wspólne śpiewanie i muzykowanie w chrześcijańskich klimatach, Msza św./wielbienie, będzie też poczęstunek. Zgłoszenia w zakrystii. Więcej szczegółów na stronie parafialnej. Spotkanie odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym.

5. W przyszłą niedzielę jak co roku prowadzone będzie liczenie wiernych.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego.

8. Dzisiaj przypada XX Dzień Papieski. Jak co roku. przy wyjściu z kościoła prowadzona jest zbiórka do puszek.

9. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz