Dziś jest niedziela, 5 luty 2023. Imieniny: Agaty, Adelajdy

Ogłoszenia duszpasterskie 11.12.2022

III Niedziela Adwentu

1. Trwa Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. W sobotę rozpoczną się dni bezpośredniego przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy na Msze św. roratnie codziennie o godz. 18:00 oraz na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek przed Mszą św. odmawiamy wspólnie różaniec.

2. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12:30 poświęcimy dzieciom medaliki.

3. W sobotę przypada 52 rocznica wydarzeń Grudnia ’70. O godz. 10:00 zapraszamy na Mszę św. w parafii św. Stanisława Kostki.

4. Jak co roku prowadzona jest akcja Paczuszka dla Maluszka. Na choince dostępne są bombki, które można wziąć do domu, a następnie przynieść wykonaną paczkę.

5. Osoby, które chciałyby ofiarować choinki do kościoła proszone są o zgłaszanie się do zakrystii.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Dostępne są również kalendarze misyjne i książki autorstwa o. Augustyna Lewandowskiego pt. „Smakując życie”. Dostępne są również opłatki oraz świece Caritas na stół wigilijny.

8. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła odbędzie się kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez młodzież z WTZ z Goszkowa/Mieszkowic

9. Za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz