Dziś jest piątek, 15 styczeń 2021. Imieniny: Domosława, Makarego

Ogłoszenia duszpasterskie 12.04.2020

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ
PRAWDZIWIE ZMARTYCHWSTAŁ ALLELUJA !

1. Tą radosną Nowiną dzielimy się z Wami Drodzy Parafianie i Goście. Zapraszamy na Msze św. o godz. 6:00, 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, i 18:00. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny Msze św. jak w każdą niedzielę.

2. Jutro ofiary na tacę przeznaczone są na KUL i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

3. W przyszłą niedzielę w święto Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00. zapraszam na Godzinę Miłosierdzia. To tego święta przygotowujemy się przez nowennę do Miłosierdzia Bożego odmawianą codziennie przed Mszą św. o godz. 18:00, na którą serdecznie zapraszam.

4. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. W środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i w piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

5. Zachęcamy do odmawiania różańca codziennie o godz. 20:30 w intencji ustania epidemii koronowirusa. Transmisja prowadzona jest w telewizji Trwam o godz. 20:20.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli.

8. Dziękujemy Wszystkim, którzy przygotowywali kościół na święta: Księdzu Grzegorzowi i służbie liturgicznej za przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego, Paniom i Panom za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, wszystkim za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

9. Za wszystkie ofiary złożone na budowę kościoła i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, obfitości łask Bożych, zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu rodzinnym i osobistym parafianom i Gościom życzą duszpasterze
Ks. proboszcz Ryszard i ks. wikariusz Grzegorz