Dziś jest wtorek, 23 lipiec 2024. Imieniny: Bogny, Sławosza

Ogłoszenia duszpasterskie 12.11.2023

XXXII Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. Dziś rozpoczynamy drugie czytanie wypominek trwające do 21 listopada codziennie o godz. 17:30. Nadal możemy wziąć kartkę na wypominki. Proszę pamiętać o dopisaniu nazwy ulicy i numeru klatki, abyśmy mogli zawiadamiać o terminie tej modlitwy. Ofiary składane przy okazji wypominek przeznaczone są na utrzymanie parafii. Przez cały listopad można uzyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące – warunki wymienione są w gablotach i na stronie internetowej, razem z terminami modlitwy wypominkowej.

3. W czwartek przypada wspomnienie NMP Ostrobramskiej. Msza św. odpustowa w parafii MB Ostrobramskiej, na którą ks. proboszcz serdecznie zaprasza o godz. 18:00.

4. W piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

5. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne będzie jedynie po Mszach świętych. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (probrk@wp.pl).

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego oraz Trwajcie w Miłości. Dostępne są miody z Mieszkowic oraz kalendarze misyjne na rok 2024.

8. Za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz