Dziś jest wtorek, 23 lipiec 2024. Imieniny: Bogny, Sławosza

Ogłoszenia duszpasterskie 12.12.2021

III Niedziela Adwentu

1. Trwa Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. W piątek rozpoczną się dni bezpośredniego przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy na Msze św. roratnie codziennie o godz. 18:00 oraz na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek przed Mszą św. odmawiamy wspólnie różaniec.

2. We wtorek o godz. 9:00 Msza św. pogrzebowa z ciałem śp. Stanisława Janczaka z ul. Rugiańskiej. Rodzinie zmarłego składamy chrześcijańskie wyrazy współczucia.

3. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła odbywa się kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez młodzież z WTZ z Goszkowa/Mieszkowic.

4. Komunikat Kurii Metropolitalnej.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer: Gościa Niedzielnego i książkę „Mikołaj święty. Żywot, dzieło i cuda wielkiego biskupa z Miry”. Dostępne są również opłatki, kartki oraz świece Caritas na stół wigilijny.

7. Za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie parafii, również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz