Dziś jest piątek, 27 listopad 2020. Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza

Ogłoszenia duszpasterskie 13.05.2018

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego


1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30. W czasie nabożeństw odmawiamy: w poniedziałek na litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:30 rozpocznie się ósmy Festyn Rodzinny w naszej parafii. Program festynu wywieszony jest w gablotach. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie festynu, jak również ofiarowali fanty na loterię, ciasta oraz pierogi.

3. W poniedziałek 14 maja przypada św. Macieja, Apostoła, a w środę święto św. Andrzeja Boboli. Msze św. w tym dniu będą sprawowane o godz. 7:00 i 18:00. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci z klas IV.

5. W czwartek o godz. 10:30 Msza św. pogrzebowa za śp. Marię Gronkowską z ulicy Wilczej. Rodzinie zmarłego składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

6. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11:00 i 12:30 dzieci ze szkoły podstawowej przystąpią pierwszy raz do Komunii św.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

8. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Różańca. W sprzedaży są również książki pt. „Jak to naprawdę z Mikołajem było”.

9. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz