Dziś jest czwartek, 18 kwiecień 2024. Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Ogłoszenia duszpasterskie 13.12.2020

III Niedziela Adwentu

1. Trwa Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. W czwartek rozpoczną się dni bezpośredniego przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy na Msze św. roratnie codziennie o godz. 18:00 oraz na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. We wtorek o godz. 13:00 Msza św. pogrzebowa za śp. Władysławę Urbanowicz z ul. Komuny Paryskiej, w środę o godz. 9:00 za śp. Genowefę Mrzygłocką z ul. Komuny Paryskiej, a w czwartek o godz. 9:00 za śp. Danutę Burchart z ul. Rugiańskiej. Rodzinom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

3. Komunikaty Kurii Metropolitalnej.

4. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego oraz świece Caritas, kartki świąteczne i kalendarze. Nadal zakupić można miody wielokwiatowe z Czaplina Małego k. Cerkwicy. W zakrystii dostępne są już opłatki.

6. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła odbędzie się kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez młodzież z WTZ z Goszkowa/Mieszkowic.

7. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz