Dziś jest niedziela, 11 kwiecień 2021. Imieniny: Filipa, Leona

Ogłoszenia duszpasterskie 14.03.2021

IV Niedziela Wielkiego Postu
1. Trwa Wielki Post. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w piątek na Drogę Krzyżową dla dzieci o godz. 17:00, dla dorosłych i młodzieży po Mszy św. wieczornej. W niedziele zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec. Za tydzień rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ks. Jacek Mankielewicz.

2. W środę o godz. 16:30 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych.

3. W piątek przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Msze św. o godz. 9:00 i 18:00. Do tej uroczystości przygotowujemy się przez nowennę do św. Józefa.

4. W piątek zapraszamy młodzież z klas VIII na drogę krzyżową o godz. 18:30 i spotkanie formacyjne.

5. W środę o godz. 14:00 Msza św. pogrzebowa z ciałem Stanisława Gajka z ulicy Golisza. Rodzinie zmarłego składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Miłujcie się. Dostępne są również kalendarze misyjne, płyty zespołu TGD, książki o św. Józefie, książka Pawła Milcarka „Polska Chrześcijańska Kamienie Milowe” oraz świece i baranki Caritas na stół wielkanocny.

8. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła odbędzie się kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez młodzież z WTZ z Goszkowa/Mieszkowic oraz naszych parafian.

9. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz