Dziś jest niedziela, 16 czerwiec 2024. Imieniny: Aliny, Justyny

Ogłoszenia duszpasterskie 14.05.2023

VI Niedziela Wielkanocna

1. Trwają nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. Zapraszamy na próbę dzieci pierwszokomunijne z STO we wtorek i czwartek o godz. 15:00. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych w czwartek po próbie. Dzieci przystąpią do I Komunii w sobotę o godz. 11:00.

3. We wtorek obchodzimy święto św. Andrzeja Boboli. Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. W tym dniu imieniny obchodzi Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga. Pamiętajmy w modlitwach o Dostojnym Solenizancie Za tydzień w niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W piątek rozpoczniemy również nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

4. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i Trwajcie w miłości. Dostępne są również książki o. Augustyna Lewandowskiego pt. „Smakując życie”. W sprzedaży są cegiełki o nominałach 20, 50 i 100 zł na budowę kościoła polskiej błogosławionej Marianny Biernackiej w Grodnie.

6. Za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz