Dziś jest czwartek, 9 lipiec 2020. Imieniny: Lukrecji, Weroniki

Ogłoszenia duszpasterskie 14.06.2020

XI Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy świętej o godz. 18:00, a w niedziele o godz. 17:30. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. w tym dniu o godz. 7:00 i 18:00.

3. W sobotę o godz. 12:00 odbędzie się kolejna Msza św. pierwszokomunijna.

4. Do czwartku, podczas oktawy Bożego Ciała, po Mszy św. wieczornej, a dzisiaj o godz. 17:30 procesja wokół kościoła. W czwartek na zakończenie oktawy poświęcimy wianki.

5. Komunikat Kurii Metropolitalnej.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego. Dostępny jest już miód z Mieszkowic.

8. Za tydzień przy wyjściu z kościoła prowadzona będzie zbiórka do puszek Caritas na rzecz letniego wypoczynku dzieci z rodzin wielodzietnych, ubogich i zagrożonych patologią.

9. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz