Dziś jest poniedziałek, 10 sierpień 2020. Imieniny: Borysa, Filomeny

Ogłoszenia duszpasterskie 15.07.2018

XV Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. We wtorek o godz. 8:00 Msza św. pogrzebowa za śp. Annę Hylińską z ul. Komuny Paryskiej. Również we wtorek o godz. 11:00 Msza św. pogrzebowa z ciałem za śp. Józefa Jolonkiewicza z ul. Rugiańskiej, po której podstawiony zostanie autokar. W czwartek o godz. 11:00 Msza św. pogrzebowa z ciałem za śp. Wacława Tumiłowicza z ul. Stalmacha, po której również będzie możliwość udania się na cmentarz autokarem. Rodzinom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

3. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

4. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Miłujcie się. W sprzedaży są również książki pt. „Jak to naprawdę z Mikołajem było” oraz miody wielokwiatowe z pasieki z Czaplina Małego k/Cerkwicy oraz z Mieszkowic.

5. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz