Dziś jest niedziela, 29 marzec 2020. Imieniny: Wiktoryna, Helmuta

Ogłoszenia duszpasterskie 15.09.2019

XXIV Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Jak co tydzień przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. We wtorek o godz. 8:00 Msza św. pogrzebowa za śp. Helenę Serwan z ul. Rugiańskiej. Rodzinie zmarłej składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

3. W środę przypada święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski, a w sobotę święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty. Msze św. o godz. 7:00 i 18:00.

4. Organizujemy pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 26-28 września. Trasa wiedzie przez Strzelno, Kruszwicę, Licheń, Kazimierz Biskupi, Bieniszew do Częstochowy. Koszt wyjazdu z noclegami i wyżywieniem 350 zł. Zapisy w zakrystii.
Pielgrzymów udających się na pielgrzymkę zapraszamy na spotkanie organizacyjne we wtorek po Mszy św. o godz. 18:00. Podczas spotkania będzie można dokonać wpłat.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Miłujcie się.

7. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz