Dziś jest czwartek, 4 czerwiec 2020. Imieniny: Franciszka, Karola

Ogłoszenia duszpasterskie 15.12.2019

III Niedziela Adwentu

1. Trwa Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. We wtorek rozpoczną się dni bezpośredniego przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy na Msze św. roratnie codziennie o godz. 18:00 oraz na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. W poniedziałek o godz. 12:30 Msza św. pogrzebowa śp. Leona Sadowskiego z ul. Rugiańskiej. Rodzinie zmarłego składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

3. We wtorek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 i spotkanie formacyjne młodzież z klas 7 i 8 oraz dorosłych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

4. W sobotę o 10:00 zapraszamy na spotkanie wszystkich ministrantów.

5. Podobnie jak w latach poprzednich 4 stycznia o godz. 18:00 na hali Netto Arena odbędzie się koncert ewangelizacyjny i charytatywny „Betlejem w Szczecinie” pt. „Głośna Noc”. Ceny biletów wynoszą 50 zł, 60 zł i 80 zł. Zamówienia na poszczególne bilety oraz płyty można składać w sklepiku parafialnym.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Miłujcie się. Są też do nabycia miody z Czaplina Małego k/Cerkwicy. W sprzedaży jest dostępny również kalendarz misyjny na rzecz budowy kościoła w Kamerunie.

8. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła odbywa się kiermasz, podczas którego można nabyć mięso i wędliny z tradycyjnej wędzarni „Górna” p.Romana Balewicza, sery i pierniki, a także ozdoby świąteczne przygotowane przez nasze parafianki.

9. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz