Dziś jest wtorek, 23 lipiec 2024. Imieniny: Bogny, Sławosza

Ogłoszenia duszpasterskie 16.01.2022

II Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek przed Mszą św. odmawiamy wspólnie różaniec.

2. We wtorek o godz. 09:00 Msza św. pogrzebowa z ciałem śp. Tatiany Dzieżyc z ul. Tomaszowskiej. Rodzinie zmarłej składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

3. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 i spotkanie formacyjne młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

4. Jutro przypada Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce. We wtorek rozpoczynamy tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Przyszła niedziela jest natomiast Niedzielą Słowa Bożego.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Miłujcie się, Małego Gościa Niedzielnego.

7. Za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz