Dziś jest niedziela, 4 czerwiec 2023. Imieniny: Franciszka, Karola

Ogłoszenia duszpasterskie 16.04.2023

Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek przed Mszą św. o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania w poniedziałek na Mszę św. o godz. 18:00 i spotkanie formacyjne. We wtorek podczas Mszy św. o godz. 18:00 ks. abp Andrzej Dzięga udzieli bierzmowania.

3. Dzisiaj o godz. 15:00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia.

4. W niedzielę, 23 kwietnia, odbędzie się w Szczecinie kolejny Marsz dla Życia, który pod hasłem „CYWILIZACJA ŻYCIA" o godz. 15.00 wyruszy z Jasnych Błoni do Archikatedry. Po Marszu dla Życia w Archikatedrze będzie Msza Święta z możliwością podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

5. Za tydzień Niedziela Biblijna, którą rozpoczniemy przeżywanie Tygodnia Biblijnego, w tym roku obchodzonego pod hasłem „Wierzę w Kościół Ojca i Syna i Ducha Świętego”.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i Trwajcie w miłości. Dostępne są również książki autorstwa o. Augustyna Lewandowskiego pt. „Smakując życie”.

8. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła prowadzona będzie zbiórka do puszek Caritas. Za tydzień będziemy gościć młodzież z organizacji Cenacolo.

9. Za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz