Dziś jest czwartek, 4 marzec 2021. Imieniny: Kazimierza, Łucji

Ogłoszenia duszpasterskie 17.01.2021

II Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. Zmarł p. Jacek Kraszewski, dyrygent m.in. Szczecińskiego Chóru Męskiego „Słowiki 60”. Msza św. pogrzebowa odbędzie się w katedrze w sobotę o godz. 13:00.

3. W poniedziałek o godz. 8:00 Msza św. pogrzebowa śp. Danuty Szyszki z ul. Zagłoby, we wtorek o godz. 11:45 pogrzeb śp. Zenobii Bogulak z ul. Komuny Paryskiej, a w środę o godz. 8:00 Msza św. pogrzebowa śp. Barbary Ochnik z ul. Komuny Paryskiej. Rodzinom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

4. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Dostępne są również kalendarze misyjne, płyty zespołu TGD i książki o św. Józefie.

6. Za tydzień przy wyjściu z kościoła prowadzona będzie zbiórka do puszek Caritas na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.

7. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz