Dziś jest poniedziałek, 23 maj 2022. Imieniny: Iwony, Emilii

Ogłoszenia duszpasterskie 17.04.2022

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego
CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ
PRAWDZIWIE ZMARTYCHWSTAŁ ALLELUJA !

1. Tą radosną Nowiną dzielimy się z Wami Drodzy Parafianie i Goście. Zapraszamy na Msze św. o godz. 6:00, 9:30, 11:00, 12:30 i 18:00. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny Msze św. jak w każdą niedzielę.

2. Jutro ofiary na tacę przeznaczone są na KUL i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

3. W przyszłą niedzielę w święto Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00. zapraszam na Godzinę Miłosierdzia. To tego święta przygotowujemy się przez nowennę do Miłosierdzia Bożego odmawianą codziennie przed Mszą św. o godz. 18:00, na którą serdecznie zapraszam.

4. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. W środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i w piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

5. We wtorek o godz. 18:30 zapraszamy na próbę generalną przed bierzmowaniem. Bierzmowanie będzie udzielone w czwartek podczas Mszy św. o godz. 18:00 przez ks. bp. Henryka Wejmana.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego.

8. Dziękujemy Wszystkim, którzy przygotowywali kościół na święta: służbie liturgicznej za przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego, Paniom i Panom za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, wszystkim za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

9. Za wszystkie ofiary złożone na budowę kościoła i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, obfitości łask Bożych, zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu rodzinnym i osobistym parafianom i Gościom życzą duszpasterze
Ks. proboszcz Ryszard