Dziś jest piątek, 15 styczeń 2021. Imieniny: Domosława, Makarego

Ogłoszenia duszpasterskie 17.05.2020

VI Niedziela Wielkanocna

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. Zgodnie z rozporządzeniem od dzisiaj w nabożeństwach w naszym kościele będzie mogło uczestniczyć 60 osób.

3. W poniedziałek o godz. 18:00 w powstającym na Warszewie kościele pw. św. Jana Pawła II Ks. Abp. Metropolita odprawi Mszę św. dziękczynną za życie i pontyfikat Papieża. Ze względu na trwające ograniczenia możliwe jest jedynie uczestnictwo poprzez bezpośrednią relację prowadzoną przez Telewizję Polską oddział w Szczecinie.

4. W ramach obchodów 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, Pierwszy Program Telewizji Polskiej oraz Polskie Radio wyemitują w poniedziałek, 18 maja br., o godz. 18:00 widowisko muzyczne Santo subito – Prorok naszych czasów, podczas którego zaprezentowane zostaną utwory ważne dla polskiej kultury, przybliżające sylwetkę i nauczanie Papieża Polaka.

5. W sobotę o godz. 11:30 i 13:00 odbędą się kolejne Msze św. pierwszokomunijne.

6. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W piątek rozpoczniemy również nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

7. Zachęcamy do odmawiania różańca codziennie o godz. 20:30 w intencji ustania epidemii koronowirusa. Transmisja prowadzona jest w telewizji Trwam o godz. 20:20.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

9. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.

10. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz