Dziś jest wtorek, 22 czerwiec 2021. Imieniny: Pauliny, Flawiusza

Ogłoszenia duszpasterskie 18.04.2021

III Niedziela Wielkanocna

1. W ciągu tygodnia odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. W poniedziałek o godz. 12:00 Msza św. pogrzebowa śp. Danieli Juskowiak z ul. Wilczej, a we wtorek o godz. 11:30 Msza św. pogrzebowa śp. Kazimiery Fryś z ul. Rugiańskiej. Rodzinom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

3. We wtorek po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych z klas 3 i 4. W środę po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych ze szkoły STO.

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godziny 19:00.

5. W piątek przypada uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski. Msze św. w tym dniu o godz. 7:00 i 18:00.

6. W poniedziałek na Mszę św.o godz. 18:00 i spotkanie formacyjne zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas 8.

7. Komunikat Kurii Metropolitalnej.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

9. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego. Do nabycia jest również płyta „I żyli długo i w Szczecinie” wydana przez Filharmonię w Szczecinie.

10. Dzisiaj na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia przy wyjściu z kościoła prowadzona jest zbiórka do puszek Caritas.

11. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz