Dziś jest wtorek, 23 lipiec 2024. Imieniny: Bogny, Sławosza

Ogłoszenia duszpasterskie 18.10.2020

XXIX Niedziela zwykła

1. Trwa październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy codziennie o godz. 17:30. Dzieci zapraszamy szczególnie w poniedziałek i czwartek. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Są już dostępne kartki na wypominki. Proszę pamiętać o dopisaniu nazwy ulicy i numeru klatki, abyśmy mogli zawiadamiać o terminie tej modlitwy. Ofiary składane przy okazji wypominek przeznaczone są na wyposażenie plebanii.

3. Dzisiaj w kościele prowadzone jest liczenie wiernych.

4. W czwartek obchodzimy wspomnienie św. Jana Pawła II. Msze św. o godz. 7:00, 17:00 i 18:00.

5. Za tydzień w ramach Dnia Misyjnego ojciec misjonarz Sebastian Stasiak głosić będzie kazania oraz rozprowadzać kalendarze misyjne Ojców Oblatów.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Miłujcie się.

8. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz