Dziś jest piątek, 6 grudzień 2019. Imieniny: Mikołaja, Jaremy

Ogłoszenia duszpasterskie 18.11.2018

XXXIII Niedziela zwykła

1. Rozpoczęliśmy modlitwę wypominkową trwającą do 28 listopada codziennie o godz. 17:30. Nadal możemy wziąć kartkę na wypominki. Proszę pamiętać o dopisaniu nazwy ulicy i numeru klatki, abyśmy mogli zawiadamiać o terminie tej modlitwy. Ofiary składane przy okazji wypominek przeznaczone są na wyposażenie plebanii. W czasie wypominek odmawiamy też nowennę przed uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Za tydzień tą uroczystością kończymy rok kościelny. Ksiądz proboszcz ze Skolwina zaprasza na Mszę św. odpustową o godz. 12:00.

2. Dzisiaj w Kościele obchodzony jest Światowy Dzień Ubogich. Z tej okazji można otrzymać papierową Torbę Miłosierdzia, którą wypełnioną produktami spożywczymi z długim terminem przydatności oraz artykułami chemicznymi należy przynieść później do zakrystii.

3. W środę Mszą św. o godz. 18:00 rozpoczniemy „Adorację i post w intencji powołań”, który zakończymy w czwartek również Mszą św. o godz. 18:00.

4. Organizujemy z naszą scholą parafialną wyjazd na Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej Trzebiatowska Cecyliada organizowany przez parafię Trzebiatów w Mrzeżynie. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc, dlatego kto chciałby z nami jechać, proszony jest o zgłoszenie się w zakrystii.

5. W sobotę o godz. 10:00 spotkanie ministrantów.

6. W niedziele po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie dla młodzieży.

7. W tym tygodniu Aktywna Mama zaprasza we wtorek na Tai-Chi oraz w środę na zumbę dla mam. Ćwiczenia odbywają się na Sali dostosowanej do potrzeb najmłodszych. Mama może ćwiczyć i mieć swoją pociechę obok. Godziny i informacje o zajęciach są wywieszone na tablicy przed kościołem. Dodatkowo już w ten poniedziałek o godzinie 11:00 odbędzie się nauka tańców latynoskich dla seniorów.

8. Komunikat Kurii Metropolitalnej.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

10. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa. Nabyć można również kalendarze na 2019 rok. W sprzedaży są również miody z Mieszkowic.

11. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie plebanii i utrzymanie parafii, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
Proboszcz