Dziś jest niedziela, 16 czerwiec 2024. Imieniny: Aliny, Justyny

Ogłoszenia duszpasterskie 19.07.2020

XVI Niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa cotygodniowe. Przed Mszą św. wieczorną odmawiamy: w poniedziałek litanię do św. Mikołaja, we wtorek koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę i piątek o godz. 17:30 odmawiamy wspólnie różaniec.

2. W środę, w rocznicę wypadku pod Grenoble, o godz. 18:00 odprawiona zostanie Msza św. w intencji pielgrzymów, którzy zginęli oraz o Boże błogosławieństwo dla żyjących.

3. W środę przypada święto św. Magdaleny, w czwartek święto św. Brigidy, współpatronki Europy, a w sobotę święto św. Jakuba apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa – odpust w sąsiedniej parafii. W tych dniach zapraszamy na Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. W święto św. Krzysztofa, patrona kierowców, jak do roku po Mszy św. o godz. 18:00 poświęcimy pojazdy.

4. Komunikat Kurii Metropolitalnej.

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz Miłujcie się. Dostępny jest miód akacjowy z Mieszkowic.

7. Za wszystkie ofiary złożone na wyposażenie kościoła, plebanii i utrzymanie parafii również przez konto parafialne, składam serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom uczestniczącym w tej Mszy św., także przez transmisję internetową życzę spokojnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy
Ks. Ryszard Kamiński
proboszcz